Tooted

Products

Krka on spetsialiseerunud kõrgekvaliteediliste geneeriliste ravimite tootmisele ja turundamisele. Me pakkume oma ravimeid rohkem kui 70 riigis üle maailma. Ka Eesti turul on esindatud lai tootevalik.

Kontakt

Krka Eestis

Pärnu mnt. 141
11314 Tallinn
Estonia
Phone
+372 667 1658
Fax
+372 667 1655
E-mail
 

Töö Krka-s

Töö Krka-s

Krkas väärtustatakse teadmisi ja edendatakse loomingulisust. Oleme maailma üks juhtivaid geneeriliste ravimite tootjaid. Pakume oma töötajatele häid töötingimusi ja võimalusi enesearenguks. Kvaliteet on osa Krka olemusest ja loomingulisus on meie eluviis.

Krka Eestis

Krka Eestis

Krka tegutseb Eesti turul alates 1996.aastast. Meil on lai tooteportfell, kuhu kuuluvad retseptiravimid, käsimüügiravimid ning veterinaarravimid. Krka on üks juhtivaid geneeriliste ravimite tootjad maailmas. Krka on rohkem kui 60 aastat tootnud kõrge kvaliteediga, ohutuid ja tõhusaid geneerilisi ravimeid.

Krka kohta

Krka kohta

Krka tegevusalaks on geneeriliste ravimite ja ravimite koostisainete alane teadus- ja uurimustöö, nende tootmine ja varustus. Ettevõte loodi kui väike üheksa töötajaga laboratoorium 1954. aastal Sloveenias. Nüüd varustame rohkem kui 70 riiki üle kogu maailma oma toodetega, mis kõik on valmistatud meie kolmes tipptasemel tehases Euroopas.

Globaalne võrgustik